باشگاه مشتریان رختینه

” از اینکه رختینه را انتخاب کرده اید صمیمانه متشکر و خرسیندیم “

هدیه ویژه آکادمی رختینه به شما یک کد معرف(کد باشگاه مشتریان در پیامک ارسالی) است . چرا ویژه ؟ چون با اشتراک گذاری این کد مخصوص ، دوستان و آشنایان شما میتوانند محصولات رختینه را در خرید اول با 10% تخفیف تهیه کنند و همچنین شما هم یک تخفیف 10% ای هدیه بگیرید .یه خبر خوب دیگه هم براتون داریم که  این کد توسط 5 نفر قابل استفاده هست 🙂

باشگاه مشتریان چیه و به چه درد میخوره؟

همان طور که اطلاع دارین پس از تایید سفارش در سایت رختینه یک پیامک حاوی یک کد باشگاه مشتریان (کدمعرف) برای شما پیامک شده است . این کد هم به شما و هم به دوستانتان کمک زیادی میکنه . حالا چطوری؟

شما میتونید این کد ویژه را در گروه های دوستانه خود به اشتراک بزارید و دوستانتان را به یک تخیفیف 10% از سایت رختینه دعوت کنید. این تخفیف حتی بر روی کالاهای دارای تخفیف هم عمل میکنه ! حال چرا این کد به شما کمک میکنه ؟

چون هر وقت دوستانتون از اون کد برای خرید استفاده کنن، رختینه هم به پاس تشکر و محبت شما ، یک کوپن تخفیف براتون پیامک میکنه که شما هم میتونید یه خرید با 10% تخفیف انجام بدین !! چی از این بهتر؟؟

با کد باشگاه مشتریان چطوری دوستامو دعوت کنم و کوپن خرید جایزه بگیرم؟؟؟

ابتدا باید کد مشتری خودتونو (همونی که در هنگام خرید براتون پیامک شد، با نام کد باشگاه مشتریان) به دوستانتون بدین تا با کد مشتری یا کد معرف شما از رختینه خرید کنند، چطوری؟

باید در هنگام خرید در صفحه تسویه حساب، در بخش کد معرف ، کد باشگاه مشتریان شما را درج کنند، اینگونه بر روی مبلغ نهایی خرید تخفیف میگیرند (مبلغ کسر شده در پایین همین صفحه تسویه حساب لحاظ میشه) و پس از تکمیل فرایند خرید، یک کد تخفیف ویژه برای شما ارسال میشه (در متن پیامک نوشته “کد خرید شما“) که شما هم میتونید با استفاده از این کد در بخش کوپن تخفیف از رختینه تخفیف بگیرید.

استفاده از کد تخفیف بعد از معرفی دوستانتان

بعد از اینکه دوستان شما با کمک کد مشتری یا کد معرف شما در سایت ثبت سفارش کنند ، علاوه بر اینکه انها هم تخفیف میگیرن ، رختینه برای شما هم یک کد تخفیف ارسال میکنه، شبیه پیام زیر :

کد خرید شما {کد تخفیف} است. خرید خوبی را برای شما آرزومندیم.

حال شما هم میتوانید با کد خرید جدید باز هم از رختینه خرید کنید. مدت اعتبار این کد تخفیف 7 روز پس از ارسال کد میباشد. چطوری؟

 

اوقات خوشی را برای شما آرزومندیم.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...